Anti-vírusová ochrana produktami ESET

Počítačové siete - návrh a realizácia

 

 

Zabezpečovacie systémy Jablotron, kamerové systémy

 

Účtovný program Money S4

 

Money S4 je zlatá stredná cesta!

Zatiaľ čo Money S3 je vhodný pre účtovníkov, živnostníkov, či menšie firmy a  Money S5 je určený spoločnostiam, ktoré vyžadujú pokročilé úpravy na mieru, tak Money S4 je  ideálny pre firmy ako Vaša, ktoré hľadajú moderný aparát doplnený  o nadštandardné funkcie a komfort.

 

http://www.money.sk/wp-content/uploads/banners4_995x400px.jpg


Ľahké a jednoducho ovládateľné používateľské rozhranie je kľúčom k úspechu akejkoľvek aplikácie. ERP podnikový informačný Money S4 nie je výnimkou, a preto sa vzhľadom aj funkčnosťou podobá iným programom v operačnom systéme Windows, najmä balíkom Microsoft Office, ktoré sú bežným používateľom známe a blízke. Pritom je ale zachovaný rýchly spôsob práce pomocou vopred definovaných klávesových skratiek.


Money S4 ponúka jednoduché a rýchle grafické prostredie, ktoré je navyše doplnené o možnosť definovania klávesových skratiek, nevyhnutných pre rýchlu prácu účtovníkov.

 

 

  • Obchod a marketing sa naplno oprie o adresár, kontakty, cenníky (akciové, časovo platné, VIP), cenové hladiny, percentuálne aj pevné zľavy a prirážky, výpočet rabatov a marží, aj prácu v iných menách.

 

  • Výkonný skladový aparát vyťaží zo zásob maximum. Zložené karty, výrobné čísla, šarže, exspirácie, varianty, budú pracovať pre Vás.

 

  • Účtovníctvo a kontroling vám poskytnú detailný prehľad. Podľa zákaziek, činností a stredísk budete môcť vyhodnocovať, plánovať a riadiť vašu firmu.

 

  • Analýzy dát a ich export do Excelu dajú manažérom krídla pri ich práci. Grafické prehľady Vám ukážu v akom stave máte vašu firmu.

 

  • Zákaznícka podpora a aktualizácia  bude garanciou vašej spokojnosti. Na vaše dotazy a podnety budú odpovedať kvalifikovaní konzultanti.

 

  •  Elektronická komunikácia  (XML, EDI, PDF, e-Shop) zjednoduší komunikáciu a ušetrí váš čas a peniaze. Faktúry odošlete emailom. Objednávky od odberateľov načítate automaticky. Výkazy pre štátnu správu podáte priamo.

 

Money S4 je pokročilé riešenie a pritom má krátku dobu inštalácie. Dokážeme Vám ho nasadiť už za pár dní, čo znižuje Vaše náklady.  Aj keď je nasadenie Money S4 časovo nenáročné,  umožňuje konfiguráciu mnohých funkcií na mieru.

 

http://www.money.sk/wp-content/uploads/money-dnes-s4.jpg

  Informačný systém Money S4 disponuje radom modulov, ktoré pokrývajú potreby firiem z väčšiny oblastí obchodu, služieb i výroby. Väčšina bežných vlastností je súčasťou kompletov Money S4 Office a Money S4 Premium, ďalšie nadštandardné funkcie sú obsiahnuté v rozširujúcich, samostatne distribuovaných moduloch.

Účtovníctvo

 

Účtovníctvo

Vedenie podvojného účtovníctva, evidencie DPH a tvorba výstupov na základe požiadaviek legislatívy, zoznam údajov z evidencií previazaných s modulom.

Skladové hospodářství a objednávky

 

Sklady

Katalóg obchodovaných predmetov a služieb, vytváranie logických i fyzických skladov.

Adresár

 

Adresár

Evidencia zákazníkov vrátane ich vernostných zliav, dodávateľov a obchodných partnerov i ďalších osôb a spoločností, jednoduchý export dát do ďalších modulov (faktúry, sklady, objednávky a pod.).

Objednávky

 

Objednávky

Vrátane aparátu dopytov a ponúk, zaistenie predpredajnej fázy obchodu, objednávky prijaté i vydané.

Fakturace

 

Fakturácia

Evidencia typov faktúr vydaných i prijatých, vystavovanie nových faktúr, možnosť preberania adries i položiek z Adresára, skladov i cenníkov.

Majetok

 

Majetok

Evidencia dlhodobého i krátkodobého majetku, rozsiahle možnosti odpočtu leasingového majetku.

Cenníky

 

Cenníky

Definícia cien a ich priradenie položkám v Katalógu, export cien do faktúr, skladov, objednávok a pod.

Ďalšie rozširujúce moduly

 

Business Intelligence

Systém integruje všetky informácie potrebné pre rýchle vyhodnotenie postupu do jedného ohniska a uľahčuje tak okamžité rozhodnutia.

Mzdy a personalistika

Personalistika a jazdy

Personálne údaje z dôvodu „pomocnej evidencie“ Knihy jázd a Cestovných príkazov.

TaxEdit

TaxEdit S4

Nadštandardná komfortná správa daňových formulárov s kontrolným systémom.

Document Management System

Document Management System

Nástroj určený pre komfortnú evidenciu a správu dokumentov s mnohými nadštandardnými funkciami.

JetWEB S4

JetWEB S4

Aplikácia pre tvorbu webovej prezentácie a správu internetového obchodu, priama nadväznosť do systému a spojitosť Money S4 s ďalšími zákazníckymi riešeniami.

iDoklad konektor

iDoklad konektor

Jednoduchá fakturácia z vášho smartfónu (Android, iOS, Windows Phone) s napojením na Money S4.

Ďalšie rozširujúce moduly

Ďalšie rozširujúce moduly

Účto Plus, Sklady Plus, Aktívne saldo, Outlook2Money.

 

 

Požiadajte nás o bezplatnú prezentáciu Money S4 priamo u Vás. Svoju požiadavku zašlite na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo nás kontaktujte na čísle 0911 553 664 a dohodnite si podrobnosti prezentácie.